נורית חן

hr

נורית חן מעצבת ישראלית הידועה ברחבי העולם, בילתה את הקריירה של בחוד החנית של עולם האופנה והחלה לעסוק בעיצוב שמלות כלה וערב למעלה מ30 שנה.

לאחר שלמדה ועסקה בעיצוב ותפירת הוט קוטור, נורית החליטה לפתוח את בוטיק הדגל שלה בראשון לציון ולספק את עיצוביה הייחודים לכלות רבות.

לאחר מספר שנים נורית החלה לקבל ביקוש רב מכלות בינלאומיות ובוטיקים בינלאומיים.

כיום, נורית חן ממוקמת כאחד ממותגי הוט קוטור מהשורה הראשונה בישראל ובכל רחבי העולם.  סלוני כלות בינלאומיים  מחזיקים את הקולקציות שלה הידועות במראה המתוחכם שלהן,  תפירות יד ייחודיות ואיכות גבוהה ביותר.

נורית חן מציגה את הקולקציות החדשות שלה פעמיים בשנה בשבוע האופנה בניו יורק ובמילאנו ושם קניינים ואנשי עיתונות יכולים לראות את הדגמים החדשים שלה לראשונה ולהתרשם מהעיצובים האקזוטיים והמודרניים שלה.

אצל נורית חן, כל שמלה היא יצירת אומנות מעבודות יד, בדים יוקרתיים ותחרות מיוחדות תוך כדי שמירה על איכות גבוהה ביותר והתאמה אישית לגוף הכלה על מנת לתת לכל כלה להרגיש מיוחדת ובעלת ביטחון ביום הגדול שלה.

Only if you want  to be special

הערכים שלנו

hr

השירות ללקוחה

השירות ללקוחה

אין לנו הזדמנות שניה לרושם ראשוני- השירות אצל נורית חן הינו ערך מקודש וכל כלה או כל לקוחה פונטציאלית מקבלת את היחס המקצועי והאדיב ביותר מהמגע הראשון שלה עם נורית חן. אנחנו מאמינים ששירות טוב מחפה על מוצר אפילו עוד יותר טוב ולכן החל מהליך ההתאמה והמכירה, דרך הליכי המדידות ועד הליך קבלת השמלה ניתן השירות הטוב ביותר תוך הקפדה כפולה על איכות השמלה.

האיכות

האיכות

הבדים שלנו נבחרים לאחר שנוסו ונבחנו מספר פעמים. יצירת שמלה אצלנו בנורית חן הינה תהליך ארוך ומורכב שלו שותפה גם הכלה. אנחנו מאמינים במוצר שלנו מהסיבה הפשוטה שהמוצר שלנו נוצר מהבדים והתחרות הטובים ביותר ועל ידי התופרות המקצועיות ביותר שיש בתהליך ארוך שמפוקח על ידינו בכל עת.

עבודות יד

עבודות יד

כל שמלה של נורית חן היא יצירת אומנות שמורכבת מעבודות יד מדויקות לפי מידות גוף של כל כלה. נורית מעצבת כל שמלה תוך שימת דגש על כל הפרטים הקטנים ועל כך שהשמלה תתאים לגוף הכלה ולמשאלות ליבה.

Get On Our Email List

Be the first to hear about our new collection, exclusive events and more.

GET IN TOUCH